facebook

Światowid

Światowid dla...

Ważne

Zajęcia - zmiany

mały kompozytor
taniec arabski

zajęcia plastyczne
Hanny Zawadzkiej-Woźniak

Zobacz szczegóły
 
Regulamin zajęć w ODT Światowid


UWAGA! Nowy regulamin!

Więcej …
 
URBANCARD Premium

20% zniżki na wybrane usługi

Więcej …
 
OK System już jest

Więcej …
 

Kalendarz Imprez

 «   Luty 2023   »

PWśCPSN
   1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728 
Julianna Willis Technology




Partnerzy

  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
Mikołajki Modelarskie - wyniki konkursu PDF Drukuj Email

IV Wrocławskie Mikołajki Modelarskie – 4 grudnia 2010 r.

Młodzicy:
Kl. 1 – 24 modele
 2 – 12 modeli
 3 – 5 modeli
 4 – 1 model
 5 – 19 modeli

Razem___61 modeli

Juniorzy:

Kl. 4 – 8 modeli
 5 – 7 modeli
 6 – 1 model
 7 – 1 model

Razem___17 modeli


Koła Modelarskie
1. MDK Świdnica
2. MDK Krzyki – Wrocław
3. SP 38 Wrocław
4. SP 18 Wrocław
5. ODT Światowid

Najlepszy modelarz młodzik – Tomasz Łukasik; model lotniczy PZL „ŁOŚ”; MDK Świdnica
Najlepszy modelarz junior – Marcin Łuniewski; model pojazd STUART M3; ODT Światowid

W konkursie startowało 27 młodzików i 7 juniorów, zostało ocenionych 78 modeli.


MŁODZICY

Klasa 1 – modele lotnicze
I miejsce Tomasz Łukasik MDK Świdnica
II miejsce Igor Krawczyszyn MDK Świdnica
III miejsce Jakub Grześkowski MDK Świdnica

Klasa 2 – modele pojazdów
I miejsce Igor Krawczyszyn MDK Świdnica
II miejsce Jakub Litkowski SP nr 18 Wrocław
III miejsce Kacper Górski  Niezrzeszony

Klasa 3 – dioramy

I miejsce Jakub Grześkowski  MDK Świdnica
II miejsce Marcin Konieczny  SP nr 18 Wrocław
III miejsce Aleksander Chmielewski ODT Światowid

Klasa 4 – figurki

I miejsce Jan Solarz SP nr 18 Wrocław

Klasa 5 – modele drewniane

I miejsce Kamil Pietrzyk SP nr 18 Wrocław
II miejsce Michał Augustyn MDK Krzyki – Wrocław
III miejsce Filip Mirski  ODT Światowid


JUNIORZY
Klasa 4 – modele lotnicze

I miejsce Tymoteusz Moor  MDK Świdnica
II miejsce Przemysław Grędziński MDK Świdnica
III miejsce Bartek Nestorowski  MDK Krzyki – Wrocław

Klasa 5 – modele pojazdów

I miejsce Marcin Łuniewski ODT Światowid
II miejsce Bartek Nestorowski MDK Krzyki – Wrocław
III miejsce Karolina Gójska Niezrzeszona

Klasa 6 – dioramy
I miejsce Paulina Pietrzyk SP 18 Wrocław

Klasa 7 – figurki
I miejsce  Paulina Pietrzyk SP 18 Wrocław

 

 


 

 

Bądź na bieżąco

Zapisz się na newsletter

Zobacz koniecznie

Własnoręcznie i z polotem!

zajęcia rękodzieła artystycznego w piątek o 17.15
wejściówka 30 zł

Więcej …
 
Ze sztuką i poprzez sztukę

zapraszamy na film podsumowujący projekt

Więcej …
 
Nowe zajęcia

taniec na obcasach
zajęcia dla Pań!
zapisy i informacje 
tel: 504546926

 

 

 

 

Zaprzyjaźnione szkoły