facebook

Światowid

Światowid dla...

Ważne

Zajęcia - zmiany

mały kompozytor
taniec arabski

zajęcia plastyczne
Hanny Zawadzkiej-Woźniak

Zobacz szczegóły
 
Regulamin zajęć w ODT Światowid


UWAGA! Nowy regulamin!

Więcej …
 
URBANCARD Premium

20% zniżki na wybrane usługi

Więcej …
 
OK System już jest

Więcej …
 

Kalendarz Imprez

 «   Grudzień 2022   »

PWśCPSN
   1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Julianna Willis Technology




Partnerzy

  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
  • Partnerzy ODT Światowid
Laureaci WFFM PDF Drukuj Email


XIII WROCŁAWSKI FESTIWAL FORM MUZYCZNYCH

przesłuchania konkursowe: 21-22  maja 2016
jury: Radek BOND Bednarz, Piotr Bartyś, Jerzy Łaba, Rafał Zieliński

finał w ramach koncertu Zdolny Wrocław gra na Wielkiej Wyspie
16 czerwca 2016 r 
z udziałem # COOKIE i Kamila Bednarka

Grand Prix:  # COOKIE

laureaci nagród: 
FRANKENSTEIN CHILDRENS (Ząbkowice Śląskie)
DRAW THE LINE (Wrocław)

XII WROCŁAWSKI FESTIWAL FORM MUZYCZNYCH

29 -30 listopada; 14 grudnia 2014 r

jury: Piotr Rachoń, Paweł Konikiewicz, Piotr Bartyś, Rafał Zieliński

Grand Prix:  HeadUp

laureaci nagród:
STUDIO SZTAMA (Katowice), MOOVE (Toruń)

XI WROCŁAWSKI FESTIWAL FORM MUZYCZNYCH


29 listopada - 1 grudnia 2013 r

jury: Piotr Cugowski, Piotr Bartyś, Rafał Zieliński, Jerzy Łaba

Grand Prix:  THERMIT

laureaci nagród: MAKIJAŻ, BLIND COW

X WROCŁAWSKI FESTIWAL FORM MUZYCZNYCH


24- 26 listopada 2012 r

jury: Natalia Lubrano, Wojciech Orszewski, Piotr Bartyś, Rafał Zieliński

Grand Prix:  OMNI mOdO

laureaci nagród: EUGENIUSZ KOWALSKI,  THE SOUND CODE

Omni mOdO w Klubie Alibi podczas koncertu finałowego

IX WROCŁAWSKI FESTIWAL FORM MUZYCZNYCH

26 -28 listopada 2011r.

jury: Natalia Grosiak; Dawid Korbaczyński, Piotr Bartyś

Grand Prix:  ODE TO VENUS

Laureaci nagród: KOFI, SMOKESTACK, ODE TO VENUS

wyróżnieni: Dominik Plebanek, Funky Carnivale, Echoe

ODE TO VENUS podczas koncertu laureatów IX WFFM w Klubie Alibi

VIII WROCŁAWSKI FESTIWAL FORM MUZYCZNYCH


27 - 28 listopada 2010 r.

jury: Kuba Badach, Grzegorz Jabłoński, Piotr Bartyś

Laureaci nagród

Grand Prix:  NURTH

rock: NOXX; inne brzmienia: DE TREBLES

metal; dwie równorzędne nagrody dla grup NURTH i COREBA

hip-hop: nie przyznano nagród

wyróżnieni: Splot; Gbtrio, Słowacka 9

Nagroda Grand Prix VIII WFFM dla grupy  NURTH
Klub Muzyczny Alibi we Wrocławiu

VII WROCŁAWSKI FESTIWAL FORM MUZYCZNYCH

28-30 listopada 2009 r.

jury: Wojciech Czerniatowicz, Radosław Bednarz, Michał Muszyński

Laureaci nagród:

Grand Prix: MATERIA

hip-hop: PHFNG; rock: DELETED

metal:  dwie równorzędne nagrody dla grup MATERIA oraz HEAP of ASHES

inne brzmienia: nie przyznano nagród

wyróżnieni: PomaU, Kredenz, Projekt Bordeaux, Soundrise, De Trebles

Nagroda Grand Prix: MATERIA;  finał VII WFFM w Klubie Muzycznym Strefa W-Z we Wrocławiu

VI WROCŁAWSKI FESTIWAL FORM MUZYCZNYCH

29-30 listopada 2008r.

jury: Radosław Bednarz, Natalia Grosiak, Wojciech Orszewski, Michał Muszyński

Laureaci nagród:

Grand Prix: SWAY

metal:  SWAY;  rock: THE RECYCLING CENTER

inne brzmienia: STAR GUARD MUFFIN

hip-hop:  dwie nagrody równorzędne dla grup KOLORYSTYKA oraz  UKŁAD S.I.

wyróżnieni: Nontoperrr!; !Insult, Londyn; Project  Bordeux

Laureat nagrody Grand Prix - grupa SWAY podczas przesłuchań konkursowych na scenie ODT Światowid

V WROCŁAWSKI FESTIWAL FORM MUZYCZNYCH

27-30 listopada 2007 r.

jurorzy: Marek Raduli, Wojciech Pilichowski, Artur Dominik

Laureaci nagród:

Hip-hop: RAP-TE(A)M;  Metal: ENBLEMA

Rock: dwie równorzędne nagrody dla grup: HOLDEN AVENUE oraz MANESCAPE

Inne brzmienia: dwie równorzędne nagrody dla grup: FEELIN'ŻANKA oraz RABASTABARBAR

wyróżnieni: IMP; Clon; Pryzmat Myśli

Nagroda specjalna (gitara) dla najlepszego gitarzysty festiwalu - Michała Pawliszewskiego z grupy BF Projekt.

Laureat nagrody w kategorii inne brzmienia -  wrocławski Rabastabarbar

IV WROCŁAWSKI FESTIWAL FORM MUZYCZNYCH

26 - 29 listopada 2006,

jurorzy: Jacek Graniecki (TEDE), Piotr Luczyk, Tomasz Kasiukiewicz.

Laureaci nagród:

rock: TREETOPS; hip-hop: C.Z.U

jazz i blues: BIEDRONKA; metal: KNOW

wyróżnieni: Head up, Bosanostra, Supa skills SQUAD, TENSTYL, Pepe Skuad, Hotel Zacisze

Klub Muzyczny „Od zmierzchu do świtu”; finał IV WFFM - najbardziej energetyczna grupa festiwalu: KNOW

III WROCŁAWSKI FESTIWAL FORM MUZYCZNYCH

13 – 16 listopada 2005

jurorzy: Tomek Kasiukiewicz, Marek Popów, Tomek Kalitczuk

Laureaci nagród:

Hip-hop: PREFEKT SQUAD, Metal: CLON,

Rock: dwie równorzędne nagrody dla grup MUHY oraz GRANS

Jazz i blues: dwie równorzędne nagrody dla grup BLUES DOCTORS oraz HOODOO

wyróżnieni: Klepsydra, Camos; The Ossis; Elmo; Parklands, NOFF, “i”,Horn

Klub Muzyczny „Od zmierzchu do świtu”; finał III WFFM - gra nagrodzone HOODOO

II WROCŁAWSKI FESTIWAL FORM MUZYCZNYCH

17 - 19 listopada 2004 r. Klub Muzyczny „Diabolique”

jurorzy: Marek Popów, Ireneusz Nowacki „Pióro” oraz Artur Dominik

W konkursie wystąpiły zespoły w kategoriach  jazz i blues, rock, metal

Zagrały:  KAVA; LACHIM TRIO; FUNKY STUFF, SPACE STAR LOVERS, FURTO Z RYBY, SAKE CHARMER, FAKE, TWO TONES,  OVER DRIVE; IMP,  SHAFT, KNOW, CLON

(w archiwum festiwalu nie zachowała się informacja kto został laureatem)


I WROCŁAWSKI FESTIWAL FORM MUZYCZNYCH


22 - 25 października 2003 r

jurorzy: Robert Szydło, Radosław Bednarz  oraz Tomasz Janiszewski „Magiera”

Laureaci nagród:

Hip-hop: MAJESTAT; Rock: NON PROFIT, Metal: STAMTHOND,

wyróżnienie dla grupy FORGOL.

NON PROFIT podczas koncertu laureatów I WFFM w Klubie Muzycznym "5NUTEK” we Wrocławiu

 

 

 

 

 

 

Bądź na bieżąco

Zapisz się na newsletter

Zobacz koniecznie

Własnoręcznie i z polotem!

zajęcia rękodzieła artystycznego w piątek o 17.15
wejściówka 30 zł

Więcej …
 
Ze sztuką i poprzez sztukę

zapraszamy na film podsumowujący projekt

Więcej …
 
Nowe zajęcia

taniec na obcasach
zajęcia dla Pań!
zapisy i informacje 
tel: 504546926

 

 

 

 

Zaprzyjaźnione szkoły