XIII WROCŁAWSKI FESTIWAL FORM MUZYCZNYCH
przesłuchania konkursowe: 21-22 maja 2016 jury: Radek BOND Bednarz, Piotr Bartyś, Jerzy Łaba, Rafał Zieliński
finał w ramach koncertu Zdolny Wrocław gra na Wielkiej Wyspie 16 czerwca 2016 r z udziałem # COOKIE i Kamila Bednarka
Grand Prix: # COOKIE
laureaci nagród: FRANKENSTEIN CHILDRENS (Ząbkowice Śląskie) DRAW THE LINE (Wrocław)
XII WROCŁAWSKI FESTIWAL FORM MUZYCZNYCH
29 -30 listopada; 14 grudnia 2014 r
jury: Piotr Rachoń, Paweł Konikiewicz, Piotr Bartyś, Rafał Zieliński
Grand Prix: HeadUp
laureaci nagród: STUDIO SZTAMA (Katowice), MOOVE (Toruń)
XI WROCŁAWSKI FESTIWAL FORM MUZYCZNYCH
29 listopada - 1 grudnia 2013 r
jury: Piotr Cugowski, Piotr Bartyś, Rafał Zieliński, Jerzy Łaba
Grand Prix: THERMIT
laureaci nagród: MAKIJAŻ, BLIND COW
X WROCŁAWSKI FESTIWAL FORM MUZYCZNYCH
24- 26 listopada 2012 r
jury: Natalia Lubrano, Wojciech Orszewski, Piotr Bartyś, Rafał Zieliński
Grand Prix: OMNI mOdO
laureaci nagród: EUGENIUSZ KOWALSKI, THE SOUND CODE
Omni mOdO w Klubie Alibi podczas koncertu finałowego
IX WROCŁAWSKI FESTIWAL FORM MUZYCZNYCH
26 -28 listopada 2011r.
jury: Natalia Grosiak; Dawid Korbaczyński, Piotr Bartyś
Grand Prix: ODE TO VENUS
Laureaci nagród: KOFI, SMOKESTACK, ODE TO VENUS
wyróżnieni: Dominik Plebanek, Funky Carnivale, Echoe
ODE TO VENUS podczas koncertu laureatów IX WFFM w Klubie Alibi
VIII WROCŁAWSKI FESTIWAL FORM MUZYCZNYCH
27 - 28 listopada 2010 r.
jury: Kuba Badach, Grzegorz Jabłoński, Piotr Bartyś
Laureaci nagród
Grand Prix: NURTH
rock: NOXX; inne brzmienia: DE TREBLES
metal; dwie równorzędne nagrody dla grup NURTH i COREBA
hip-hop: nie przyznano nagród
wyróżnieni: Splot; Gbtrio, Słowacka 9
Nagroda Grand Prix VIII WFFM dla grupy NURTH Klub Muzyczny Alibi we Wrocławiu
VII WROCŁAWSKI FESTIWAL FORM MUZYCZNYCH
28-30 listopada 2009 r.
jury: Wojciech Czerniatowicz, Radosław Bednarz, Michał Muszyński
Laureaci nagród:
Grand Prix: MATERIA
hip-hop: PHFNG; rock: DELETED
metal: dwie równorzędne nagrody dla grup MATERIA oraz HEAP of ASHES
inne brzmienia: nie przyznano nagród
wyróżnieni: PomaU, Kredenz, Projekt Bordeaux, Soundrise, De Trebles
Nagroda Grand Prix: MATERIA; finał VII WFFM w Klubie Muzycznym Strefa W-Z we Wrocławiu
VI WROCŁAWSKI FESTIWAL FORM MUZYCZNYCH
29-30 listopada 2008r.
jury: Radosław Bednarz, Natalia Grosiak, Wojciech Orszewski, Michał Muszyński
Laureaci nagród:
Grand Prix: SWAY
metal: SWAY; rock: THE RECYCLING CENTER
inne brzmienia: STAR GUARD MUFFIN
hip-hop: dwie nagrody równorzędne dla grup KOLORYSTYKA oraz UKŁAD S.I.
wyróżnieni: Nontoperrr!; !Insult, Londyn; Project Bordeux
Laureat nagrody Grand Prix - grupa SWAY podczas przesłuchań konkursowych na scenie ODT Światowid
V WROCŁAWSKI FESTIWAL FORM MUZYCZNYCH
27-30 listopada 2007 r.
jurorzy: Marek Raduli, Wojciech Pilichowski, Artur Dominik
Laureaci nagród:
Hip-hop: RAP-TE(A)M; Metal: ENBLEMA
Rock: dwie równorzędne nagrody dla grup: HOLDEN AVENUE oraz MANESCAPE
Inne brzmienia: dwie równorzędne nagrody dla grup: FEELIN'ŻANKA oraz RABASTABARBAR
wyróżnieni: IMP; Clon; Pryzmat Myśli
Nagroda specjalna (gitara) dla najlepszego gitarzysty festiwalu - Michała Pawliszewskiego z grupy BF Projekt.
Laureat nagrody w kategorii inne brzmienia - wrocławski Rabastabarbar
IV WROCŁAWSKI FESTIWAL FORM MUZYCZNYCH
26 - 29 listopada 2006,
jurorzy: Jacek Graniecki (TEDE), Piotr Luczyk, Tomasz Kasiukiewicz.
Laureaci nagród:
rock: TREETOPS; hip-hop: C.Z.U
jazz i blues: BIEDRONKA; metal: KNOW
wyróżnieni: Head up, Bosanostra, Supa skills SQUAD, TENSTYL, Pepe Skuad, Hotel Zacisze
Klub Muzyczny „Od zmierzchu do świtu”; finał IV WFFM - najbardziej energetyczna grupa festiwalu: KNOW
III WROCŁAWSKI FESTIWAL FORM MUZYCZNYCH
13 – 16 listopada 2005
jurorzy: Tomek Kasiukiewicz, Marek Popów, Tomek Kalitczuk
Laureaci nagród:
Hip-hop: PREFEKT SQUAD, Metal: CLON,
Rock: dwie równorzędne nagrody dla grup MUHY oraz GRANS
Jazz i blues: dwie równorzędne nagrody dla grup BLUES DOCTORS oraz HOODOO
wyróżnieni: Klepsydra, Camos; The Ossis; Elmo; Parklands, NOFF, “i”,Horn
Klub Muzyczny „Od zmierzchu do świtu”; finał III WFFM - gra nagrodzone HOODOO
II WROCŁAWSKI FESTIWAL FORM MUZYCZNYCH
17 - 19 listopada 2004 r. Klub Muzyczny „Diabolique”
jurorzy: Marek Popów, Ireneusz Nowacki „Pióro” oraz Artur Dominik
W konkursie wystąpiły zespoły w kategoriach jazz i blues, rock, metal
Zagrały: KAVA; LACHIM TRIO; FUNKY STUFF, SPACE STAR LOVERS, FURTO Z RYBY, SAKE CHARMER, FAKE, TWO TONES, OVER DRIVE; IMP, SHAFT, KNOW, CLON
(w archiwum festiwalu nie zachowała się informacja kto został laureatem)
I WROCŁAWSKI FESTIWAL FORM MUZYCZNYCH
22 - 25 października 2003 r
jurorzy: Robert Szydło, Radosław Bednarz oraz Tomasz Janiszewski „Magiera”
Laureaci nagród:
Hip-hop: MAJESTAT; Rock: NON PROFIT, Metal: STAMTHOND,
wyróżnienie dla grupy FORGOL.
NON PROFIT podczas koncertu laureatów I WFFM w Klubie Muzycznym "5NUTEK” we Wrocławiu
|